Antalya Broşür ve İlan Tasarımı

Antalya Broşür ve İlan Tasarımı marka, ürün ve hizmetler ile ilgili bilgi vermek amacıyla yapılmaktadır. Tasarlanan broşür veya el ilanı ile satılan ürün, verilen hizmet veya marka tanıtımı yapılmaktadır. Mevcut veya potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmak için firmaların büyük bir kısmı bu yöntemi kullanmaktadır. Aynı zamanda markaya özel tasarlanan broşür veya ilanlar kurumsal kimliğinde bir parçasıdır. Yapılan tasarım ile kurumsal kimlik oluşturma için yapılan faaliyetlerden biridir.

el-brosuru-tasarimi

Neden markaya özel tasarım yapıyoruz?

Özel tasarlanan broşür ve ilanlar öncelikle marka değerini artırmaya katkı sağlamaktadır. Ürünün veya hizmetin anlatılmasına verilen önem aynı zamanda ürün ve hizmete de önem verildiğini gösterir. Böylece müşterilerimizin markaya olan güven duygusu artmaktadır.

Bir diğer önemli etki ise ürünün tanıtımına olan katkısıdır. İlan veya broşür tasarımının markayla özdeşleşmesi marka bilinirliğini artırmaktadır. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekerek yönlendirme yapmaktadır böylece müşterilere ulaşmayı da kolaylaştırmaktadır.

Özel tasarımın farklı bir özelliği de kurumsal görünüm kazandırmasıdır. Standart tasarım ile bir ürün veya hizmet farklı bir ürünün de tanıtımına katkı sağlar. Örnek vermek gerekirse bir inşaat firması düşünelim. Firma yaptığı farklı binalar için özel tasarım afişler kullanılsın. Bir afiş müşterinin dikkatini çektiğinde afişi inceleyecektir. Daha sonra aynı firmanın farklı binaya ait afişi ile karşılaştığında da afiş dikkat çekecektir. Müşteri de farklı ürünlerle karşılaşmış olacaktır.

Afiş, ilan veya broşür için özel tasarım yaptırmalı mıyım?

Antalya broşür ve ilan tasarımı kurumsal kimlik oluşturmanın bir parçasıdır. Kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen markalar afiş ve ilanları içi de kurumsal görünüm istemektedir. Logo tasarımı, kartvizit ve diğer ürünler kurumsal olsa bile özensiz bir el broşürü bile kurumsal görüntüye zarar verecektir.

Bize göre kalite bir bütündür ve tüm detayları içermektedir. Ürün veya hizmetin kendisi kadar tanıtımı da kaliteli olmalıdır. Ufak gibi görünen detaylar aslında kaliteye yapılan büyük katkılardır.